«Як» – не в гордості, а в вірі!

Схрестити пальці …
Щоб за хоть щось зачепитися…
Щоб втриматись за щось …
Себе самих за чуба витягти -
Не взмозі - помагай нам Бог!
Розпинають, важко дихати
І висіти у голоті тривог …
Задивляються всi, чи живі ми …
На безсмертних …
«Як» і наш Бог!

Залишити відповідь