Росії для нас нема

На жменьку щастя ми не згідні!
Нам треба все, що дав нам Бог!
Могуть Дніпра і мову рідну,
Знай ворог це і до вимог
Не будь ти щедрим, бо в невзмозі
Скорити нас, цілий народ,
Бо ми були і будем вільні,
Даремний тут твій заворот!
Крутив ти нас роками вдало,
Прийшов кінець тобі, війна
Вже остаточно все порвала,
Росії вже для нас нема.

Залишити відповідь