Життя розлука

Життя – як ліс, де стежка губиться в тумані,
Де кожен крок – то спогад, то печаль.
Ми в снах своїх плели кохання,
Поки весна кульбабами цвіла.
Але прийшла розлука, як осінній вітер,
Що рве листки… Старі зізнання.
І сонце світить… І прощання.
Де кожен крок життя — листки зізнання.

16.04.2026, м. Новояворівськ Михайло Левицький

2 thoughts on “Життя розлука

Залишити відповідь